Zimní halový tenisový kurz 2015 – 2016

Prosím všechny účastníky tenisového kurzu o vyplnění tohoto dotazníku, v němž máte možnost předběžně zvolit nejen dny, ale i hodiny tréninků.. Vzhledem k tomu, že musím elektronicky hodiny potvrdit do 18.09.2015, pokud to neudělám, hodiny okamžitě majitelé prodají a já už nebudu mít možnost něco s tím udělat. Tudíž o hodiny přijdu.

(prosím o více možností, abych mohla více kombinovat, jedná se především o skupinkový trénink), cílem je najít optimální řešení pro všechny hráče. Dotazník je potřeba vyplnit do 15.09.2015 a poslat na mailovou adresu: matejovskastasa@tenisovaskola.eu, abych měla čas provést hrací harmonogram na zimní halovou sezónu 2015 – 2016.

Stáhněte si, prosím, a vyplňte vše v přihlášce: Přihláška- zimní tenisový kurz-2015-2016

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *